X
تبلیغات
رایتل
زمان ثبت : جمعه 20 آبان‌ماه سال 1384 در ساعت 05:20 ق.ظ
نویسنده : هادیک
عنوان : دانشگاه یا گالری مانکن ها

 امروزه اگر قصد دارید از آخرین مدل های آرایش مو ,ریش,خط لب,خط ابرو و یا آخرین مدلهای مانتو , شلوار ,بلوز ,پیرهن و یا تی شرت مطلع شوید بهتراست یه سری به دانشگاهها بزنید!!بله دانشگاه,تعجب نکنید شما هم اگر مثل من به دانشگاه ها رفت و آمد داشته باشید ویا بعضی از دانشجو ها را ببینید مسلما حرف های مرا تائید خواهید کرد.

متاسفانه بعضی افراد که به اصطلاح دانشجو هستند و معمولا در جامعه کنونی ما به دانشجو به چشم یک فرد روشنفکر نگاه می کنند! با تیپ و  قیافه ای مضحک و غرب زده در دانشگاه ها حاضر  شده و هر چه بیشتر در ترویج این فرهنگ بیگانه تلاش می کنند.و مسلما این گونه افراد برای دیگران الگو شده و بعداز مدتی  مردم جامعه, فرهنگ اصیل ایرانی خود را از دست می دهند!

مثلا شما هم دیده اید که آقایان با تی شرت ها ویا بلوزهایی که روی آنها متاسفانه اسم کشور های غربی از جمله Canada ,italy ,England و یا حتی در بعضی موارد USA نقش بسته وارد یک محیط فرهنگی همچون  دانشگاه شده  و متاسفانه هیچ عکس العملی را از جانب مسئولان دانشگاه ها شاهد نیستیم.

ویا اینکه خانم ها با آرایشی غلیظ و در حالی که آستین های مانتوی کوتاه خود را تا زده و مقنعه خود را تا فرق سر عقب کشیده  و پاچه های شلوار خود را حدود 30-20 سانتیمتر تا کرده و چند سانتیمتر از ساق پاهای خود را به نمایش می گذارند آزادانه وارد محیط دانشگاه شده  و حتی در بعضی موارد دست به اعمال خلاف شرعی میزنند که این جانب از گفتن آن شرم دارم.

آیا به نظر شما در یک محیط فرهنگی همچون دانشگاه باید این موارد غربزدگی موجود باشد؟ آیا بهتر نیست با وضع قوانینی از بروز و گسترش چنین مشکل بزرگ فرهنگی جلو گیری کنیم؟

بهتر است کمی بیشتر دراین گفته رهبر کبیر انقلاب, امام خمینی (ره) تامل کنیم که ایشان فرمودند :"اگر دانشگاه اصلاح شود مملکت اصلاح میشود."

و نکته آخر اینکه دانشگاه همان طور که میتواند منبعی برای تولید علم باشد می تواند یکی از مراکز فساد هم باشد!