X
تبلیغات
رایتل
زمان ثبت : دوشنبه 7 آذر‌ماه سال 1384 در ساعت 09:02 ق.ظ
نویسنده : هادیک
عنوان : ECSTASY

بی شک شما هم در این یک سال اخیر اسم قرص های اکس و اکستازی را زیاد شنیده اید. قرص هایی که به اعتقاد دکترها ،روانگردان و به اعتقاد  جوانان، شادی آور است!

 

جالب است بدانید که ارتش آمریکا در دهه 90 میلادی ازین قرص ها جهت پاک کردن حافظه افراد استفاده می کرد! که آسیب جدی به دستگاه مغز و اعصاب فرد مصرف کننده وارد می کرد. که البته بعد از چند سال مصرف اینگونه قرص ها ازدستور کار ارتش آمریکا   خارج شد .ولی متاسفانه عده ای سود جو با وارد کردن اینگونه قرص ها به داخل کشور با اسم جعلی قرص های شادی آور سود کلانی به جیب میزنند و باعث می شوند که عده ی  زیادی از جوانان ما به این ماده اعتیاد آور و خطرناک  روی آورند.

مسئله مهمتر این است که اگر این قرص ها ORGINAL بودند مشکل کمتری داشتند ولی متاسفانه چون در ایران قبل از اینکه جنس اصلی وارد بازار شود اول جنس تقلبی آن وارد می شود! به همین خاطر اکثر این قرص ها دست ساز و تقلبی هستند و بس خطرناک!

نمی دانم شما هم میدانید یا نه که با خوردن این قرص ها به یک شادی کاذب دست پیدا میکنید ولی بعد از مدتی دچار افسردگی ،سر گیجه و استفراغ می شوید. و در بعضی اوقات مرگ به سراغ شما می آید!!

اما این شادی کاذب بعضی مواقع به ضرر شما تمام می شود به طوری که دیگر قابل جبران کردن نیست.چرا که چند وقت پیش یکی از همین جوانان زیبا رو  به خاطر مصرف اینگونه قرص ها مجبور شد تا آخر عمر روی  صندلی چرخ دار بشیند !!

حال بگذریم که بعضی مواقع به خاطر مصرف اینگونه قرص ها در پارتی های  مختلط شبانه چه بر سر دختران و پسران می آید .حال به نظر شما آیا ارزش دارد که به خاطر اینکه دمی خوش باشیم تمام عمر خوشی را با خوردن این گونه قرص ها از خودمان بگیریم؟