X
تبلیغات
رایتل
زمان ثبت : سه‌شنبه 29 آذر‌ماه سال 1384 در ساعت 11:51 ق.ظ
نویسنده : هادیک
عنوان : چت ایرانی

حدود یکی ، دو ماه پیش داشتم یه مطلبی رو تو روزنامه یا شایدم  مجله می خوندم (دقیقاً یادم نیست.) که  جالب بود .نوشته بود که بیش از 90%  از کاربران اینترنت در ایران هنگام چت کردن بیشتر به مسا ئل جنسی  و حرف های انحرافی 3 تا نقطه میپردازند! در حالی که تو کشورهای دیگه معمولاً  از  چت کردن برای گفتگو های علمی و مصاحبه و تبادل اطّلاعات استفاده میکنن!

البته به نظر من شاید یکی از دلایل این مسئله(سوء استفاده کردن از چت) این باشد که با توجه به محدودیت هایی که در کشور ما در مورد رابطه دختر و پسر وجود دارد ،(که البته بعضی مواقع من با دیدن صحنه هایی افتضاح، به این محدودیت شک میکنم!)اکثر افراد اعم از دختر یا پسر از طریق این فناوری پیشرفته اقدام به برقراری ارتباط میکنن.ارتباطی که معمولاْ مخرب است.

 البته همانطور که خودتان هم بهتر میدانید سایتهایی که در زمینه دوست یابی وجود دارند کم نیستند وهمچنین بعضی از سایتها هم که تالار گفتگو دارند هیچ نظارتی بر  متون و یا حرف هایی که بین کاربران رد وبدل میشود ندارند. من همین چند روز پیش به یکی از سایت هایی که متعلق به شهر خودمان است سر زدم ودیدم که در تالار گفتگوی آن چه حرف های چرت و پرت و مزخرفی بین اعضای تالار رد و بدل میشد که آدم از گفتن آن احساس شرم میکند!

امیدوارم که روزی فرا برسد که همه ما از تمامی امکانات استفاده مفید کنیم.