X
تبلیغات
رایتل
زمان ثبت : دوشنبه 24 بهمن‌ماه سال 1384 در ساعت 10:23 ق.ظ
نویسنده : هادیک
عنوان : وطن فروشی اینترنتی

دیشب در حال وب گردی بودم که به طور اتفاقی به سایتی برخورد کردم که عناوین برخی از مطالبش نظرم رو جلب کرد.وقتی لینک ها رو باز کردم به مطالب جالبی  برخوردم، جالب نه از نظر مهم بودن بلکه از نظر چرت بودن!! نویسندگان این سایتها نظرات خودشان رو در مورد مسائل روز ایران خصوصاً مسائل هسته ای و سخنان رئیس جمهور نوشته بودند و اظهار نظر های عجیب و غریبی کرده بودند.

این افراد در نوشته هایشان خود را عقل کل  میدانستند و مردم ایران را احمق فرض کرده بودند!(البته احمق خودشان و پدر و مادر و....شان هستند!!) و خطاب به مردم می گفتند:چرا از نظام حمایت می کنید! احمدی نژاد با حرف هایش سر شما را بر باد میدهد!!و ....

و جالبتر اینکه اکثر این نویسندها به طوریکه به وضوح از حرفهایشان معلوم بود خارج از ایران زندگی میکردند و بیشتر حرفهایشان مربوط به خبرگزاری های شایعه پرداز آمریکایی و اروپایی بود.

چیزی که برایم جالب بود و البته عجیب،ادعای این افراد در مورد اینکه مردم از نظام ناراضی هستند و دیگر به نظام اعتماد ندارند! و .....(البته به نظر من بیشتر افراد ناراضی از نظام همان سرمایه دار های قبل از انقلاب و دزدها و قاچاقچی های امروزی هستند.)اما  مثل اینکه این افراد راهپیمایی های پرشکوه مردم ایران در سالهای بعد از انقلاب و مخصوصاً همین راهپیمایی روز 22 بهمن امسال را فراموش کرده اند و یا از همه مهمتر انتخابات ریاست جمهوری امسال را که مردم بار دیگر حمایت خود را ازین نظام اعلام کردند.

یا مثلا اینکه نویسنده ای در سایت خود بیان داشته که  سران ایرانی میخواهند خواسته های خود را بر همه تحمیل کنند!! حال استدلالش را بخوانید:چرا  یک زن اروپایی "باید" در خیابان‌های ایران حجاب داشته باشد، اما زن مسلمان در جوامع اروپایی باید از هر "بایدی" مبرا باشد. در ضیافت‌های دولتی ایران مشروب ممنوع است، اما حتی اروپائیان در اروپا نیز برای میهمانی‌های هیئت‌های ایرانی از آوردن مشروب به روی میزهاشان خودداری بکنند. آخه اینجا کسی نیست بگه آدم بی عقل ،اگه تو مسلمان بودی عقلت میرسید که دین ایران ،اسلام است و اسلام  و قرآن انسان را از تهیه و خوردن مشروب منع کرده است.و به زنان گفته برای جلوگیری از فحشا و فساد خود را بپوشانند. حال گر تو حداقل فردی منطقی باشی مسلمآ باید بفهمی که باید به قوانین احترام گذاشت .چطور شما برای مثال به قوانین راهنمایی و رانندگی احترام میگذاری ولی نسبت به قوانینی که پیامبران الهی آن را از جانب خدا آورده اند بی تفاوت هستی ؟!

به نظر من این افراد هم تراز با  همانهایی هستند که با راه اندازی شبکه های ماهواره ای دست به وطن فروشی میزنند و علیه نظام حرف میزنند و چشمان خود را بر روی حقیقت می بندند. و این افراد امروز با روش جدیدی این کار را انجام میدهند که باید آنها را وطن فروش اینترنتی نامید!!