X
تبلیغات
رایتل
زمان ثبت : پنج‌شنبه 18 خرداد‌ماه سال 1385 در ساعت 06:09 ب.ظ
نویسنده : هادیک
عنوان : ای کاش

نمیدونم شما هم مانند من صحبتهای مقام معظم رهبری و رئیس جمهور محبوب را در مراسم یادبود امام خمینی گوش کردید یا نه؟من نمیدونم نظر شما در  این مورد چیه اما به نظر من ای کاش مسئولین ما از همان اول با همین لحن صحبت میکردند تا این اتحادیه اروپا و آمریکا این قدر پررو نشوند و به خودشان اجازه ندهند که  به ملت ایران بی احترامی کنند .

همین امروز داشتم سایت بازتاب را میخواندم که دیدم نوشته مسئولین دانمارکی ایرانیان مقیم دانمارک  و مسافرانی ایرانی که به دانمارک سفر میکنند را بازرسی بدنی میکنند و حتی در بعضی موارد به خانمها دست درازی میکنند! و جالبتر اینکه بنا به گزارش سایت بازتاب مقامات سفارت ایران هم ازین موضوع مطلع و کاری انجام نمیدهند!!

 

***

 

طرف های مخالف ایران که از مدتها پیش احتمال میدادند ایران تنگه هرمز را ببندد و بارها نوعی  ابراز نگرانی کرده بودند از سخنان مقام معظم رهبری  فهمیدند که اگر ایران را بیشتر ازین در تنگنا و فشار قرار دهند ایران ناگزیر میشود که فقط به نفت کشهای  کشو رهایی خاص اجازه عبور دهد.و این کار ایران سبب بحران انرژی در سرتاسر جهان خواهد شد که سبب آسیب جدی به کشورهای مخالف ایران خواهد شد.البته در اینکه ایران هم ضرر خواهد دید هیچ شکی نیست اما به هر حال بهتر از آنست که آمریکایی ها برای ما تعیین و تکلیف کنند.

                                                                            ***

 

شاید ما به اندازه آمریکا و اتحادیه اروپا قدرتمند نباشیم  ،اما این دلیل بر آن نمیشود که بگذاریم حقمان را ضایع کنند .مطمئن باشید که ایران با آمریکا صلح نخواهد کرد و این کشمکش همچنان ادامه خواهد یافت. متاسفانه من در بعضی از وبلاگ میبینم که نویسنده به شدت از دولت فعلی و مسئولین انتقاد کرده و نوشته ما باید در برابر اتحادیه اروپا و آمریکا کوتاه بیاییم  تا بتوانیم بهتر زندگی کنیم !!

بعضی ها فکر می کنند اگر ما الان کوتاه بیاییم وضعمان بهتر میشود اما این افراد نمیدانند که این کوتاه آمدن شروع یک استعمار نوین بر ملت ایران خواهد بود.کسی نیست بگه ای آدمهای عقل کل!! هنوز که طرفهای مخالف ما (آمریکا و اتحادیه اروپا) خارج از ایران هستند و بر ایران تسلط ندارند رفتار وحشیانه ای با ما دارند وای به حال اینکه آنها در ایران باشند.

مردم عراق هم مثل این افراد فکر میکردند اما دارید به چشم خودتان می بینید که به چه بدبختی و فلاکتی افتاده اند .مردها و جوانهای عراقی در زندان ها هستند و زنان عراقی را به فساد برده اند.مطمئن باشد اگر امروز دولت ما تغییر کند و نظامی وابسته به آمریکا سر کار بیاید وضعمان از زمان شاه هم بدتر خواهد.

**به امید داشتن ایرانی سربلند و سرفراز**