X
تبلیغات
رایتل
زمان ثبت : جمعه 2 تیر‌ماه سال 1385 در ساعت 10:19 ق.ظ
نویسنده : هادیک
عنوان : چند خبر جالب

میخواستم از سیاست بنویسم اما دیدم که الان مهمترین مسئله ،موضوع فوتبال ایران است که اعصاب همه را خرد کرده.بنابراین یکی دو خبر فوتبالی گذاشتم . و یکی دو خبر از شغل پر درآمد تکدی گری!!

گداهای میلیونر!

 

  Ü  دو میلیون و 800 هزار تومان تراول چک از جیب یک متکدی کشف شد
مدیر کل امور اجتماعی استانداری تهران گفت: بسیاری از متکدیان غنی‌ترین افراد جامعه هستند.به گزارش ایسنا ابراهیم رضوانی‌فر همچنین درآمد ماهی یک میلیون و 500 هزار تومان متکدیان را یادآور شد و گفت: ازجیب یکی از متکدیان 2میلیون و 800 هزار تومان تراول چک در حال تکدی‌گری کشف شده است.


وی با اشاره به این که هیچ یک از افراد نگهداری شده دراین مرکز به تکدی‌گری اعتراف نمی‌کنند افزود: تراول‌های 20 و حتی 200 هزار تومانی، پول خرد متکدیان جمع‌آوری شده است و طلا وجواهرات و نسخه‌های پزشکی زیادی ازجیب آنها یافت می‌شود.

Üگدای میلیونری که چندی پیش توسط ماموران شهرداری در تهرانپارس دستگیر شد، با حکم قاضی به بهزیستی سپرده شد.
به گزارش فارس، این گدا با 15 میلیون تومان پول در بانک‌های صادرات، تجارت و ملی و همچنین داشتن 5/1 میلیون تومان اوراق مشارکت با حکم قاضی، به بهزیستی سپرده شد.

قاضی، این گدای 80 ساله را که دارای 5 فرزند است وصاحب یک آپارتمان شیک درشمال شرقی تهران است، به دلیل بد سرپرست بودن به بهزیستی سپرد.


دایی: شاید در جام بعدى هم باشم!

Üاین دایی عجب آدم پررویی است ببینید چی گفته:

 «على دایى» ملى پوش تیم فوتبال ایران گفت: تا زمانى که از وضع مطلوبى برخوردار باشم، قصد ندارم به فعالیت خود در بخش فوتبال پایان دهم.

دایى در گفت وگو با نشریه آلمانى اشپورت بیلد افزود: «شاید حتى در جام جهانى آینده که چهار سال دیگر برگزار خواهد شد نیز حضور داشته باشم. من قصد دارم با شرکت در کلاس‌ها‌ى آموزشى مربیگرى در آلمان، مدرک مربیگرى بین المللى فوتبال را نیز کسب کنم. آلمان به عنوان یکى از بهترین کشورها براى تعلیم مربیگرى قلمداد مى شود.»دایى در پاسخ به اینکه آیا قصد دارد مربى تیم ملى فوتبال ایران شود، اظهار داشت: هنوز باید صبر کرد.

نام ایران در جام جهانی 2006 ماندگار شد !‏

Üرکورد سریع ترین برکناری رئیس فدراسیون قبل از سرمربی در جام جهانی 2006 از آن تیم ملی ایران ‏شد !‏

به گزارش خبرنگار بازتاب، بر خلاف دوره های قبلی که تیم های عربی در اخراج مربیان خود ثانیه ای را ‏تاخیر نمی کردند، این بار تیم ملی ایران با عجله فراوان در حالیکه هنوز جام‌جهانی در حال برگزاری ‏است و هزاران خبرگزاری و شبکه اطلاع رسانی ورزشی روی جام جهانی تمرکز کرده اند، به جای ‏برکناری سرمربی تیم، با برکناری رئیس فدراسیون خود را به سوژه‌ای جهانی تبدیل کرد.‏

ظهور ورزش‌های نوین در جام جهانی!

Üتیم ملی فوتبال ایران بعد از دو باخت جانانه از دور مسابقات جام جهانی حذف شد. البته همانطور که حکما می‌گویند هیچ اشکالی ندارد چراکه هر شکست یک تجربه است، اما اشکال کار اینجاست که تیم ملی ما آنقدر تجربه در انبانش دارد که ممکن است کمرش زیر بار آنها بشکند!


به همین خاطر به نظر من به جای این قبیل دلخوش‌کنک‌های قدیمی، انرژی‌مان را معطوف به دیگر ورزش‌ها کنیم که اتفاقا در جریان همین مسابقات، رشد و شکوفایی آنان دیده شد.

 مثلا ورزش محبوب کونگ‌فو، که تا به حال در هیچ کجای دنیا این ورزش مظلوم در مساحتی بیشتر از 100 مترمربع اجرا نشده بود،‌ اما ایرانی‌ها توانستند فنون این ورزش را در زمین چمن به چه گندگی اجرا کنند و به این ترتیب رکورد جدیدی را در ورزش‌های رزمی به نام خود ثبت کنند.


همین‌طور، ورزش منحصر به فردی به نام فوتساک (لگد زدن زیر ساک) از طرف یک ورزشکار بااخلاق ایرانی در هنگام برگزاری مسابقات ابداع و به نمایش گذاشته شد که قرار است افتخار آن به نام ایران ثبت شود.

شعر:

دلخوشی‌ها کم نیست

ساکی

توپی

لگدی

سر سوزن فحشی!

منابع:روزنامه خراسان و سایت بازتاب