X
تبلیغات
رایتل
زمان ثبت : سه‌شنبه 2 آبان‌ماه سال 1385 در ساعت 10:24 ق.ظ
نویسنده : هادیک
عنوان : یک خبر ساده !

 اول بذارید فرا رسیدن عید سعید فطر رو به همه شما تبریک بگم. و امیدوارم که عبادات همگی ما مورد مقبول خدای باریتعالی قرار گیرد. دیروز و دیشب که اخبار را گوش میکردم چند خبر جالب  شنیدم که شاید شما هم شنیده باشید اما خب دوباره شنیدنش خالی از لطف نیست.

دیشب اخبار پس از اعلام حلول ماه شوال و عید سعید فطر گفت که هیات وزیران روزهای  4 شنبه و 5 شنبه را تعطیل رسمی اعلام کرده است.با شنیدن این خبر سرم سوت کشید.چهار روز تعطیلی پشت سر هم  ضربه ای بزرگ به اقتصاد داخلی کشور خواهد زد.اما ظاهرا دولت به این مورد فکر نکرده است .شاید هم فکر کرده ولی با خود گفته که اهمیتی ندارد!! ساده ترین مشکلی که در این 2 روز تعطیلی اضافی ممکن است  پیش بیاید این است که اگر بدبختی مریض شود ونیاز به پول داشته باشد بانکها همگی تعطیل هستند. و طرف ممکن است به هزار فلاکت و بدبختی بیافتد.همه که کارت اعتباری ندارند تا هر موقع که دلشان خواست از دستگاههای خودپرداز پول بردارند.

می بینید گویی همگی از فراسیدن عید فطر آنچنان شوق زده و جوگیر شده اند که تمام قوانین را زیر پا گذاشته اند.مجلس همین چند ماه پیش قانونی را برای کاهش تعطیلات تصویب کرد .اما ظاهرا این قانون بی فایده بود چون اصلا به آن عمل نشد.

امیدوارم که در این روز عزیز خداوند ما را به آنچه که خیر ما در آن است هدایت کند. آمین