X
تبلیغات
زولا
زمان ثبت : جمعه 4 خرداد‌ماه سال 1386 در ساعت 12:11 ق.ظ
نویسنده : هادیک
عنوان : غیر اخلاقی ترین وعده انتخاباتی !

الان (ساعت 12:05 دقیقه بامداد) خبری رو تو یکی از سایتها خوندم که مخم سوت کشید.اونو برای شما هم گذاشتم .خوشحال میشم نظرتون رو بگید.

 

متن خبر:

 

بحران اخلاقی در غرب به شکلی کاملاً آشکار  به رقابت های سیاسی نیز کشیده شد ؛ یک کاندیدای زن از حزب NEE بلژیک برای جلب آرای مردم این کشور در انتخابات سنا ، به روشی عجیب و شعاری عجیب تر  رو آورده است .

 

به گزارش سایت  عصرایران به نقل از سایت این کاندیدا ، "تانیا در وکس"  در پوستر های تبلیغاتی خود با عکس های کاملا برهنه ظاهر شده است به گونه ای که حتی یک تکه لباس نیز بر تن ندارد !

شعار رسمی او و حزبش در این انتخابات ، ایجاد اشتغال برای 400 هزار بلژیکی است ، اما وعده ای که تانیا به رأی دهندگان این کشور داده است ، بیش از این شعار رسمی توجهات عمومی را به وی جلب کرده است .

 

این زن سیاستمدار جوان در تبلیغات انتخاباتی خود قول داده است با  اولین  40 هزار نفری که به او رأی دهند نوع خاصی از  سکس داشته باشد!

 

این موضوع از یک سو باعث توجه رسانه ها به وی شده و از دیگر سو ، وی را دستمایه تمسخر قرار داده است به گونه ای که برخی روزنامه ها با محاسبه حداقل زمان لازم برای تحقق وعده وی ، نوشته اند که او باید بخش اعظم دوران سناتوری خود را به این کار اختصاص دهد!

 

این جنجال غیر اخلاقی پس از آن آغاز شد که حزب رقیب (VLD) وعده ایجاد 200 هزار و حزب PS نیز قول 260 شغل داد که در مقابل ، حزبی که این زن عضو آن است ، برای پیشی گرفتن از رقبا وعده 400 هزار شغل را داد و علاوه بر آن ، کاندیدای جنجالی اش نیز ، این وعده غیر اخلاقی را از طرف خود به مردم داد تا بلکه NEE بتواند برنده انتخابات شود .

 

انتخابات در روز دهم ژوئن ( 20 خرداد) برگزار می شود و شهروندان بلژیکی  بالای ۱۸ سال ملزم به شرکت در آن هستند و الا جریمه می شوند .