X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
زمان ثبت : دوشنبه 11 خرداد‌ماه سال 1388 در ساعت 11:52 ب.ظ
نویسنده : هادیک
عنوان : لطفا کمی وجدان داشته باشید!!

حدود یازده روز است که تبلیغات رسمی نامزدهای ریاست جمهوری شروع شده است. و در این مدت اکثر مردم تا حدی با عقاید و نظرات نامزدها آشنا شده اند. اما چیزی که همواره در همه رای گیریها وجود دارد و به چشم می خورد. تخریب یک چهره با شایعه سازی و سند سازی جعلی است. 

در این مدتی که از تبلیغات نامزدها گذشته مهمترین مسئله ای که به چشم می خورد انتقادهای تند و تیزی است که 3 نامزد ریاست جمهوری علیه احمدی نژاد دارند. و هر روز به یک بعد منفی کارهای دولت می پردازند(البته شاید از دید دولت این اقدامات مثبت باشد) و اقدامات دولت را از دید خودشان نقد می کنند و گاهی اوقات پا را از نقد فراتر گذاشته و مستقیم به دولت توهین می کنند و او را متهم به خیانت به کشور می کنند. و در این میان مردم مانده اند که حرف نامزدها را باور کنند  یا آمار هایی که دولت ارائه می دهند. 

البته  نمی دانم چرا مردم ما عادت کرده اند که فقط در زمان رای گیریها از زبان نامزدها برخی مسائل پشت پرده مملکت را بفهمند. حال نامزدها می خواهند راست بگویند یا دروغ! به نظر من شاید یکی از دلایل این امر این باشد که دولت در بعضی مسائل شفاف سازی نمی کند. مثلا آقای احمدی نژاد چند سال است که می خواهند اسامی مفسدان اقتصادی را بیان کنند و این کار را نمی کنند. و آن وقت یک نفر مثل پالیزدار پیدا می شود و با سوء استفاده اقدام به انتشار اسامی مفسدان اقتصادی از دیدگاه خودش می کند! 

خب وقتی دولتمردان لاپوشانی می کنند (منظورم دولت احمدی نژاد نیست بلکه همه دولت ها چنین سیاستی را دارند) و گاهی اوقات یک مسئله کوچک را از مردم پنهان می کنند دیگر دولت از مردم چه انتظاری دارد که حرف او را باور کنند. 
 

و تجربه نشان داده که در این جور مواقع  مردم به طرف کسی می روند که با جسارت و پرده دری حرف های جدید و جذابی می زند. حرف هایی که مردم توقع دارند هیچ وقت از آنها پنهان نباشد. و دولت به صورت شفاف آنها را به مردم بگوید نه اینکه آنها را با تحریف هایی از زبان نامزدها بشوند.(البته شاید حرف نامزدها هم درست باشد!) 

من در این نوشته قصد طرفداری از هیچ نامزدی را ندارم ولی حیفم آمد که این مطلب راننویسم که: 


 آقای نامزد ریاست جمهوری ، من قرار است شما را به عنوان کسی که آینده 4 سال بعد مرا می سازی انتخاب کنم.شمایی که می توانی الگوی من و هزاران فرد دیگر در راستی و صداقت و حس مسئولیت پذیری در این مرز و بوم باشی ، شمایی که موقع تبلیغات دم از حمایت از اسلام و پایبندی به اصول اسلام می زنی ولی در سخنرانی هایتان ابتدایی ترین اصل اسلام که احترام متقابل به دیگران است را فراموش می کنی و هر چه از دهان مبارکتان در می آید نثار رقیبتان می کنی و تا جایی که می توانی او را تخریب میکنی. چگونه می توانم به شما اعتماد کنم که فردا که به این پست مهم رسیدید احترام مرا به عنوان یک شهروند قانونی این سرزمین نگه دارید و حقوقم را پایمال نکنید. 


آقای نامزد ریاست جمهوری ، من واقعا متاسفم برای خودم که در مملکتی زندگی می کنم که همه به اسم اسلام پا به عرصه جمهوری اسلامی می گذارند و از اسلام به عنوان ابزاری در جهت منافع خویش استفاده می کنند. 


آقای نامزد ریاست جمهوری ، لطفا کمی وجدان داشته باشید و برای بدست آوردن آرای مردم  رقیبتان را تخریب نکنید ، من نمی گویم حرفی نزنید ، بلکه می گویم اگر از حرفی و مسئله اطمینان ندارید بی جهت آن را مطرح نکنید و اذهان مردم را مشوش نسازید.  


آقای نامزد ریاست جمهوری ، من شخصا منتظر مناظره های شما با احمدی نژاد هستم تا ببینم کدامیک از شما 4 نفر راست می گوئید!! 

در آخر هم باید بگویم هر چند که من شخصا به احمدی نژاد رای نمی دهم اما منکر خدمات و کارهایی که او برای پیشرفت ایران  انجام داده نیستم. ولی مسئله این است در این چند روز بی اندازه به احمدی نژاد تهمت می زنند و این هر آدم با وجدانی  را ناراحت می کند.